Špecializovaná predajňa Casio

Autorizovaný predajca

G-FACTORY

EDIFICE

Hodinky z kolekcie EDIFICE spájajú v sebe okrem prepracovaného vzhľadu aj množstvo funkcií. Sú to hodinky pre aktívnych, cieľavedomých mužov ktoré Vás budú sprevádzať ako v profesnom živote tak aj počas víkendu.

SHEEN

Dámske hodinky SHEEN v sebe zahŕňajú, cieľavedomosť, eleganciu a aktívny životný štýl. Sú vhodné pre akúkoľvek voľnočasovú alebo pracovnú príležitosť. Kvalitné prevedenie dopĺňajú pravé Swarovského kryštály a robia z hodiniek nádherný funkčný doplnok, ktorý bude ladiť s Vaším šatníkom.

Casio GMW-B5000D-1ER 5

G-SHOCK

Ikonická modelová rada pre športových a aktívnych mužov, ktorý sa nezľaknú žiadnej výzvy. Tieto hodinky sa vyznačujú vysokou odolnosťou pri náročnom zaobchádzaní a zároveň poskytujú množstvo užitočných funkcií. Tieto hodinky s Vami určite budú držať krok.

BABY-G

Krásny vzhľad a vysoká odolnosť je presne to, čo potrebuje každá žena, ktorá má vysoké požiadavky. Či sa venujete behu, cyklistike alebo inej náročnej fyzickej aktivite tak tieto hodinky s Vami zvládnu akúkoľvek prekážku a zároveň budú dotvárať Váš jedinečný štýl.

PRO-TREK

Turistika, hory a náročné túry alebo niekoľkodňové výlety v prírode. Tieto hodinky Vás podržia nech sa nachádzate kdekoľvek na svete. Praktické funkcie Vás budú vždy udržiavať v obraze a už nikdy nestratíte smer a pôjdete priamo za cieľom. Stále budete vedieť o aktuálnej teplote, vďaka meraniu tlaku vzduchu budete vedieť aké prevýšenie ste zvládli a pomocou kompasu vždy nájdete správnu cestu.

VINTAGE

Návrat do minulosti?! Nie, návrat k štýlu. Jedinečný minimalistický dizajn, praktické základné funkcie, nízke a ľahké hodinky Vás počas dňa nebudú zaťažovať a výrazne doplnia Vás a Váš jedinečný štýl.

RADIO-CONTROLLED

S týmito hodinkami už nebudete nikdy meškať. Vďaka rádiovému signálu sa samé nastavia podľa atómových hodín a zobrazia čas vždy na sekundu presne. Ukážte všetkým, že si ceníte ich čas a môžu sa na Vás vždy spoľahnúť. Krásne čistý a usporiadaný vzhľad, kvalitné materiály a prevedenie len podčiarkne to, že máte radi vo veciach poriadok a nič Vás len tak ľahko neprekvapí.

SPORTS

Kolekcia ľahkých športových hodiniek Vám pri Vašom atletickom výkone nepridá na hmotnosti a pomôžu Vám merať a dosahovať lepšie časy.

COLLECTION

Hľadáte krásne a elegantné hodinky, ktoré Vám vždy ukážu koľko je hodín? Táto kolekcia dámskych aj pánskych náramkových hodiniek Vás nebude vyrušovať funkciami, ktoré nepotrebujete a na prvý pohľad budete vždy vedieť aký je čas.

Máte hodinky, ktoré potrebujete opraviť. Vymeníme Vám batériu, nastavíme ich, vyčistíme tlačidla, remienok a pod. Napíšte nám, čo potrebujete a budeme Vás kontaktovať hneď ako to bude možné.

SME AUTORIZOVANÝ PREDAJCA

S nami máte istotu nákupu originálneho produktu a bezproblémového záručného servisu v autorizovanom servise.

Nákup u neautorizovaných predajcov Vám zvyšuje riziko nákupu falzifikátu a zakúpený produkt nemôžete reklamovať v autorizovanom servise v prípade problémov.

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pár minút osobnej skúsenosti nahradí desiatky strán recenzií.
Našu špecializovanú predajňu nájdete v Košiciach na Hlavnej 26.
Máme pre Vás najširšiu ponuku hodiniek CASIO.

E-SHOP

Pripravili sme pre Vás E-SHOP, v ktorom nájdete vždy aktuálnu ponuku. 100% tovaru je na sklade pripravený k okamžitému odoslaniu.

SME NAJRÝCHLEJŠÍ

Objednávky pripravíme a odošleme v deň objednania.
V Košiciach a okolí Vám tovar doručíme už v ten istý deň.

S ČÍM VÁM VIEME POMÔCŤ?

U nás to nie je len o predaji hodiniek, služba pre Vás a Vaša spokojnosť je pre nás prioritou. Preto okrem predaja hodiniek poskytujeme aj nasledujúce služby:

Pomoc s výberom

Nech už ste si vysnívali akékoľvek hodinky, pomôžeme Vám na základe Vašich preferencií zorientovať sa v širokej ponuke rôznych modelov a nájsť hodinky presne pre Vás.

Odborný servis

Zastavili sa Vám hodinky, meškajú, potrebujete upraviť remienok, ručičky ukazujú zlý čas alebo potrebuje svoje hodinky nastaviť? Radi Vám s tým pomôžeme a často aj na počkanie.

Nastavenie hodiniek

Majú Vaše hodinky rôzne funkcie a manuál sa podobá encyklopédii?
Nemusíte to študovať, s nastavením a vysvetlením funkcií Vám radi pomôžeme. Na hodinky zakúpené u nás máte túto službu doživotne zdarma.

error: Obsah je chránený !!